Şifremi Unuttum

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

1 Yorum

832 izleme

Gözü Tamamen Kapalı
720p

Yönetmenliğini Stanley Kubrick'in gerçekleştirmiş olduğu tartışmalar yaratan bir film. Tom Cruise ve Nicole Kidman gibi oyuncuların kariyerleri için de önemli bir adım. Evli bir çiftin psikoseksüel maceralarını, kabuslarla dolu hayal alemini ve filmin sonunda görülecek yüksek gerilimli bir esrar perdesini izleyeceksiniz. Doktor William Harford (Tom Cruise), eşinin o güne kadar gizlemiş olduğu cinsel arzularını öğrenince, hayatında şüphe, korku ve cinsel keşiflerle dolu yeni bir sayfa açılacaktır.

gizem,gerilim,dram,+18

http://www.imdb.com/title/tt0120663/

1 yorum yapılmış "Gözü Tamamen Kapalı"
  1. Calimero 30 Ekim 2016, 23:50

    Film eski olsa da konu gayet güncel… Çekimlerinin 400 gün sürmesi sebebiyle Guinness Rekorlar Kitabı’na giren film, yönetmeninin ipini çekmesi açısından da ayrı bir öneme sahip… Ve deee dev hizmet! Filmi izleyene,filmin “oha”lık kritiğinin yapıldığı link hediye 😀

Maggog Film

Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com, vk.com, mail.ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden http://film.maggog.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. İletişim bölümünden veya info@maggog.com'dan yazışarak bize ulaşabilirsiniz.