Şifremi Unuttum

Reklamı Gizle
Reklamı Gizle
Kalan Süre :
Reklamı Geç

IMDB:

2 yorum

1.072 izleme

Diriliş
720p

Hugh Glass kürkleri için hayvanları avlayan bir kuruluş için çalışan deneyimli bir tuzakçıdır. Fakat avlandıkları bölgelerde kendilerinden başka hem yerli Kızılderililer hem de Fransız birlikleri kol gezmektedir.Oscar ödüllü yönetmen Alejandro G. Iñárritu efsanevi Hugh Glass’i Diriliş filmiyle ile beyazperdeye taşıyor. 19. Yüzyıl Amerika sınırında yaşanan destansı hayatta kalma mücadelesini konu alan Diriliş, seyirciyi 1823 Amerika’sının benzersiz güzelliğine, gizemine ve tehlikesine çekiyor.
Film sadece hayatın değil, onurun, adaletin, inancın, yuvanın ve ailenin içgüdüsünü keşfediyor. Michael Punke'ın kaleme aldığı The Revenant: A Novel Of Revenge kitabından beyazperdeye uyarlanan filmin başrolü ise Leonardo DiCaprio.

Western,macera,dram,gerilim,yaşanmış gerçek hikaye
http://www.imdb.com/title/tt1663202/

2 yorum bulunmaktadır: "Diriliş"
  1. By_KoRuMa 31 Mart 2016, 16:43

    sonu dandik bitiyo
    alın size spo

  2. Calimero 19 Ocak 2017, 15:47

    Daha şimdi izledim filmi,baktım filmin hakkı yeniyor,olaya müdahale edeyim dedim 😀 Koruma ne anlamış filmden 😀 (pardon koruma senin sponu verdim :P) … Bir efsaneden yola çıkılarak yazılan filmin senaryosu ortalama olsa da görselleriyle o ortalamaya depar atıyor,takdirlere şayanlar havada uçuşuyor 😛 Hele “ayı”lı bi sahne var ki Oscar için tek başına bile yeterli, şiddetle tavsiye ederim…

Maggog Film

Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com, vk.com, mail.ru vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamıştır. Server'ımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden http://film.maggog.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler. İletişim bölümünden veya info@maggog.com'dan yazışarak bize ulaşabilirsiniz.